Se afișează postările cu eticheta bloguri xutzu. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta bloguri xutzu. Afișați toate postările
* Dacă eram un anotimp … eram vara.
* Dacă eram o lună … eram mai.
*Dacă eram o zi a săptămânii … eram sâmbăta.
* Dacă eram o parte a zilei … eram seara.
* Dacă eram o virtute … eram respectul.
* Dacă eram o planetă … eram Pamantul, dar cu mult îmbunătățit.
* Dacă eram un lichid … eram apa.
* Dacă eram o stare a vremii … eram adierea blândă a vântului, in zilele de vară.
* Dacă eram un instrument … eram chitara.
* Dacă eram un sentiment … eram dragostea.
* Dacă eram un gest … eram îmbrățișarea.
* Dacă eram un sunet … eram glasul mamei.
* Dacă eram un cântec … eram “Smooth Criminal” (M.Jackson).
* Dacă eram un simbol … eram simbolul păcii.
* Dacă eram un oraș … eram Paris.
* Dacă eram un gust … eram dulce-amărui.
* Dacă eram o aromă … eram ciocolata.
* Dacă eram o culoare … eram albastru.
* Dacă eram o parte a corpului … eram ochii.
* Dacă eram un drog … eram dragostea.
* Dacă eram un accesoriu … eram un colier.
* Daca eram un produs de machiaj … eram rujul.
* Dacă eram o materie … eram matematica.
* Dacă eram un personaj de desene animate … eram Jerry.
* Dacă eram o formă … eram cerc.
* Dacă eram un număr … eram 7.
* Dacă eram o mașină … eram mașina timpului.
* Dacă eram o haină … eram un tricou.
Dar tu ce erai?
READ MORE
* Dacă eram o lună … eram mai.
*Dacă eram o zi a săptămânii … eram sâmbăta.
* Dacă eram o parte a zilei … eram seara.
* Dacă eram o virtute … eram respectul.
* Dacă eram o planetă … eram Pamantul, dar cu mult îmbunătățit.
* Dacă eram un lichid … eram apa.
* Dacă eram o stare a vremii … eram adierea blândă a vântului, in zilele de vară.
* Dacă eram un instrument … eram chitara.
* Dacă eram un sentiment … eram dragostea.
* Dacă eram un gest … eram îmbrățișarea.
* Dacă eram un sunet … eram glasul mamei.
* Dacă eram un cântec … eram “Smooth Criminal” (M.Jackson).
* Dacă eram un simbol … eram simbolul păcii.
* Dacă eram un oraș … eram Paris.
* Dacă eram un gust … eram dulce-amărui.
* Dacă eram o aromă … eram ciocolata.
* Dacă eram o culoare … eram albastru.
* Dacă eram o parte a corpului … eram ochii.
* Dacă eram un drog … eram dragostea.
* Dacă eram un accesoriu … eram un colier.
* Daca eram un produs de machiaj … eram rujul.
* Dacă eram o materie … eram matematica.
* Dacă eram un personaj de desene animate … eram Jerry.
* Dacă eram o formă … eram cerc.
* Dacă eram un număr … eram 7.
* Dacă eram o mașină … eram mașina timpului.
* Dacă eram o haină … eram un tricou.
Dar tu ce erai?
Salut, dragi cititori si dragi prieteni, de astazi inainte ma simt onorat sa fiu proprietarul acestui blog pe care l-am luat de la colegul meu de blogosfera Lutzu, in schimbul unor advertoriale. Desi numarul mic de vizitatori ma descurajeaza, o sa continui sa scriu pe toate blogurile mele, care nu sunt putine de loc. Pentru inceput, vreau cateva pareri in legatura cu posturile mele, ce ati vrea sa postez?, pe ce domeniu doriti sa ma axez?
Astept parerile voastre in sectiunea de comentarii! O zi cat mai frumoasa!
READ MORE
Astept parerile voastre in sectiunea de comentarii! O zi cat mai frumoasa!

